Palniki przemysłowe Weishaupt

Na co warto zwracać uwagę, wybierając palniki do kotłów używanych w domach jedno- i wielorodzinnych? Wszyscy inwestorzy zgodnie odpowiedzą, że kluczowa jest wydajność, bezawaryjność oraz aspekt ekonomiczny. Myśląc w tych kategoriach, warto zwrócić uwagę na kompaktowe palniki przemysłowe Weishaupt, które zdobywają coraz większą grupę zwolenników na całym świecie.

Czynnikiem, jaki wyróżnia palniki przemysłowe Weishaupt spośród innych produktów na rynku, jest bez wątpienia ich zaawansowanie technologiczne i wydajność. To wynik ponad 50-letniego doświadczenia firmy w produkcji palników, a także korzystania jedynie z najwyższej jakości materiałów.

Dzięki temu palniki przemysłowe Weishaupt zapewniają wieloletnie, bezusterkowe działanie, przy zachowaniu najwyższej wydajności i oszczędności. Mówiąc o palnikach kompaktowych, należy wskazać, że Weishaupt postawił przede wszystkim na nowoczesność. Mikroprocesory sterujące i nadzorujące proces spalania odpowiadają za sprawność palnika, a cyfrowe zarządzanie jego pracą sprawia, że dostarczana jest zawsze dokładnie taka ilość ciepła, jaka jest aktualnie potrzebna.

Palniki przemysłowe Weishaupt to także bardzo niski poziom emisji substancji szkodliwych oraz intensywna wewnętrzna recyrkulacja spalin. Parametry te zostały osiągnięte dzięki specjalnej konstrukcji urządzenia mieszającego. Opcja ta dotyczy zarówno palników w wersji gazowej, jak i olejowej.

Udostępnij: