Najlepszy geodeta Kraków

W życiu wielu z nas przychodzi ten moment, gdy chcemy postawić krok w przód, związany z nabyciem, zagospodarowaniem lub sprzedażą nieruchomości. W takiej sytuacji musimy skierować się do urzędu a przede wszystkim do geodety. To właśnie On będzie osobą odpowiedzialną za większość przeprowadzonych prac na naszej nieruchomości we wczesnej fazie wspomnianych procesów. 

Geodezja, to nie tylko samo mierzenie terenu do celów komercjalnych. To także:

– wznawianie znaków granicznych,

– wyznaczanie punktów granicznych,

– profesjonalny pomiar wysokości i spadów terenu,

– pomiar objętości obiektów kubaturowych,

– inwentaryzacja obiektów budowlanych,

– wytyczanie sieci uzbrojenia terenu,

– nanoszenie planów architektonicznych na mapy,

– tworzenie map numerycznych,

– weryfikacja ewidencji gruntów i budynków.

Geodezja to nie tylko umiejętność wykonywania powyższych prac. Do uzyskania miana najlepszego potrzebne jest o wiele więcej: sumienność, słowność, terminowość, uczciwość, elastyczność, pozytywne podejście do swojej pracy, umiejętność udzielenia fachowej porady.

Największy as w rękawie dobrego geodety to znajomość specyfiki danego urzędu. Często dowiadujemy się o tym fakcie, już w trakcie przeprowadzanych prac, związanych z dokumentacją urzędową. Oczywistym jest, że geodeta kraków będzie o wiele sprawniejszy, niż ktoś spoza miasta.

Mądry wybór wykonawcy pozwoli nam zaoszczędzić czas i pieniądze wydane na realizację zlecenia, a najlepszy krakowski geodeta może być tylko jeden.

Udostępnij: