Czym jest niewielka architektura miejska?

Mała architektura to elementy krajobrazu miejskiego, takie jak kosze na śmieci, ławki parkowe i uliczne, stojaki na rowery, donice oraz siłownie zewnętrzne. Skromną architekturę miejską spotyka się co krok – w drodze do sklepu, szkoły i pracy, w parkach i przy ulicach. Warto zdecydować się na małą architekturę miejską, która została zaprojektowana z myślą o wysokiej funkcjonalności i estetyce. Dbałość o każdy detal małej architektury miejskiej sprawi, że z powodzeniem wpasuje się w otoczenie, a czasem nawet będzie stanowić jego ozdobę.

Istotną kwestią jest, by do produkcji małej architektury miejskiej wybierano trwałe materiały i tworzywa. Elementy małej architektury miejskiej narażone są bowiem na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, takich jak opady, niska i wysoka temperatura czy promienie słoneczne, działające negatywnie na kolor.

Jakościowa mała architektura miejska tworzona jest z metalu, stali cynkowanej ogniowo lub stali nierdzewnej. Efektowne wykończenie zapewniają drewniane elementy, które impregnowane są odpowiednimi produktami od sprawdzonych dostawców. Nie można zapominać o cenie – koszty są czasem kwestią nadrzędną dla kontrahentów. Z tego powodu w naszej ofercie znajdą Państwo estetyczne elementy achitektury w atrakcyjnej cenie.

Udostępnij: